Влітку в Україні знову підвищать тарифи

В уряді заявили, що планують вийти на стовідсоткове відшкодування після чергового підвищення тарифів на воду влітку 2011 року.

Другий етап підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення до економічно обгрунтованих витрат водопровідно-каналізаційних підприємств буде влітку 2011 року.

Про це заявив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Юрій Хиврич.

"Зараз ціни підняли приблизно до 15%. У нас буде другий етап. Він буде влітку, я думаю, що влітку ми вийдемо з вами на стовідсоткове відшкодування", - повідомив він.

Хиврич уточнив, що стовідсоткове відшкодування передбачатиме і інвестиційну складову.

"Інвестиційна складова - обов'язкова умова для того, щоб ми і далі з вами працювали", - підкреслив перший замміністра.

"Без тарифу, який окупається, і без інвестиційної складової жоден інвестор до нас не прийде і нічого ми з вами не зробимо", - пояснив він.

Хиврич також повідомив, що готується указ президента про створення комісії з регулювання тарифів на водопостачання, водовідведення і теплопостачання для комунальних підприємств.

За даними НКРЕ, з 1 лютого введений в дію 90 нових тарифів на централізоване водопостачання і 53 - на централізоване водовідведення.

Як повідомлялося, підвищення житлово-комунальних тарифів у цьому році буде наймасштабнішим за п'ять років. До цього найбільше їх підвищення було у 2006 році - на 66,5%.

З лютого зростання тарифів торкнеться практично всіх видів комунальних послуг - і тих, які регулюються центральними органами (електрика, газ), і тих, які знаходяться у віданні місцевих органів (вода, водовідведення і всі інші)

Читайте також:

Підвищення тарифів стане наймасштабнішим за 5 років

Азаров визнав, що доведеться підвищувати тарифи

Уряд поетапно підвищуватиме тарифи впродовж 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: