Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Внаслідок афери приватизована квартира в Києві виявилася державною власністю

Зазіханням на нерухомість передувало пограбування та викрадення документів.

Безпрецедентний випадок: з однієї з квартир Києва виселяють родину, що мешкає там 20 років. За документами ця квартира раптом виявилася службовою, і на неї вже видали ордер для заселення працівнику Державної фінансової інспекції міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родина Сливинських має квитанцію, за якою придбала помешкання в лютому 1996 року. Через шість років квартиру приватизували.

Торік сім'ю обікрали. З відкритого сейфу зникло свідоцтво про приватизацію. За дивним збігом, копія в ЖЕКу також загубилася. А невдовзі в двері квартири постукали працівники виконавчої служби, котрі прийшли заселяти в житло іншого чоловіка.

Ним виявився співробітник фінансової інспекції Києва, начальник відділу моніторингу держзакупівель Олександр Герасименко. Чоловік мав ордер на житло. Начебто, не маючи помешкання, звернувся по службове, і отримав квартиру як державну в користування.

Ордер видала Шевченківська райдержадміністрація на підставі рішення Дарницької. Там нічого коментувати не стали, посилаючись на судові процеси, котрі тривають.

"Це пряма шахрайська схема. Тут були задіяні, швидше за все, й органи реєстрації. Можливо, БТІ. Не без участі Шевченківської адміністрації. І також служба, де працює це громадянин – Фінансова інспекція Києва", - пояснив юрист Ярослав Яковенко.

Відео З київської квартири виселяють родину, що мешкає там понад 20 років

Сам Герасименко каже, що є заручником ситуації. Тому давати оцінку будь-кому не буде. Однак уже відомо, що за спірною адресою чоловік устиг прописати свого 3-річного сина.

А за інформацією, яку назбирали адвокати потерпілих, посадовець фінінспекції має ще чотири квартири та приватний будинок. Потерпіла родина підозрює, що вся ця нерухомість могла бути відчужена таким само шляхом, як і їхня квартира.

Герасименко цю інформацію не підтверджує. За його словами, є лише дві квартири у його мами, до яких він стосунку не має.

Нині розплутувати справу, окрім суду, взялася ще прокуратура Києва.

Шахрайства на ринку нерухомості нерідко трапляються в Україні. Злодії вигадують щораз нові схеми. Так, минулого року стало відомо, що аферисти продають квартири бійців АТО, доки вони воюють на Донбасі. Попри ледь прикриту папірцями крадіжку квартири, власнику буде непросто її повернути. Адже там живуть інші люди, виселяти яких доведеться роками. "Ми цю квартиру придбали на торгах, не знаю, що ця людина хоче і на що він сподівається, ми у нього нічого не забирали", - заявляють вони.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції