Volkswagen передумав об'єднуватися з Porsche

Німецький автоконцерн Volkswagen та Porsche не змогли домовитися про ціну злиття двох компаній.

Німецький автовиробник Volkswagen повідомив, що відкладе злиття із Porsche Automobil Holding SE у 2011 році та розгляне інші способи створення "інтегрованої автогрупи".

У 2009 році Porsche та Volkswagen домовилися про укладення угоди щодо злиття двох компаній до кінця 2011 року, але з лютого угода відкладалася через юридичні питання та кримінальні розслідування діяльності колишнього генерального директора та фінансового директора Porsche.

У четвер, 8 вересня, представники Volkswagen повідомили, що під час переговорів із Porsche компанії "дійшли до висновку, що заплановане злиття із Porsche SE не зможе бути виконане у терміни, встановлені угодою".

Згідно з окремою заявою Porsche, дві компанії не змогли домовитися про ціну угоди. Volkswagen додав, що в найближчі тижні рада директорів "проаналізує, чи є інші альтернативні способи щодо створення об'єднаної автогрупи із Porsche".

Нагадаємо, Volkswagen 1 березня завершив придбання найбільшої в Європі дилерської мережі Porsche Holding Salzburg, дочірнього підприємства свого конкурента Porsche. Сума операції склала 3,3 млрд євро.

Австрійський Porsche перейшов у власність німецького автоконцерну через багатомільярдний борг.

Читайте також:

Volkswagen купив "дочку" Porsche за 3,3 мільярди євро

Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche

Volkswagen інвестує мільярд євро в поновлювані джерела енергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: