Volkswagen продасть 65 млн акцій, щоб придбати Porsche

Німецький концерн Volkswagen не залишив планів поглинути Porsche та створити інтегровану групу з 10 автомобільних брендів.

Найбільший європейський автовиробник Volkswagen AG продасть 65 мільйонів нових привілейованих акцій, щоб забезпечити тим самим фінансування купівлі Porsche SE.

За даними агентства Bloomberg, виплата дивідендів за цими неголосуючими паперами буде розраховуватися "заднім числом" - з 1 січня 2009 року. Стартова ціна та інші важливі параметри розміщення акцій будуть оголошені 26 березня.

Після оголошення про намір випуску на ринок нових "префів" привілейовані акції Volkswagen впали в ціні на 7,2% і торгувалися на рівні 68,4 євро. З оцінок, зроблених на основі нинішньої ринкової ціни, 65 млн привілейованих акцій можуть коштувати приблизно 4,4 млрд євро.

Нагадаємо, чистий прибуток Porsche в першій половині 2009-2010 фінансового року скоротився у шість разів і становив лише 871 млн євро. Автовиробник пояснив це, зокрема, і невдалою спробою поглинання з боку Volkswagen.

Як повідомлялося, на початку грудня минулого року Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche. Сума операції досягла 3,9 млрд євро. Для покупки цих акцій компанії довелося за 10,5 мільярда євро продати 135 мільйонів власних неголосуючих привілейованих цінних паперів.

Остаточне придбання Volkswagen компанії Porsche Automobil Holding SE призведе до створення інтегрованої групи, яка буде власником 10 автомобільних брендів, зокрема Audi, Seat, Skoda, Bentley, Lamborghini.

Читайте також:

У Швеції відновлено виробництво автомобілів Saab

Легендарний бренд Maybach буде ліквідовано

Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche

General Motors оголосив про продаж Saab компанії Spyker

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: