Восени перші локомотиви General Electric почнуть курсувати українською залізницею - Гройсман

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший локомотив доправлять до Кременчука, де його доукомплектують.

Уже цієї осені "Укрзалізниця" отримає перші локомотиви від американської компанії General Electric. Вони будуть вироблені та укомплектовані за коопераційним договором.

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабміну.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - за планами спільного виробництва General Electric. Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть", - зазначив глава уряду.

Одночасно з оновленням фондів відбувається й оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових оборудок і ручного керування, яке спостерігалося в минулі періоди.

"Компанія – мільярдер, "Укрзалізниця" була опутана усілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вичисляти ворогів і виводити ситуацію зі стану занепаду", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 23 лютого цього року відбулося підписання рамкової угоди загальною вартістю до 1 млрд доларів, що передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між "Укрзалізницею" та General Elecrtic.

Перший локомотив General Electric серії GE Evolution ТЕ33АС у серпні морем відправиться до України на Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук на Полтавщині), де його доукомплектують. Усього обсяг партії, яку поставить General Electric, становитиме не менше 30 машин. І вона, як планується, стане лише початком багаторічної співпраці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції