Восени Україна відчує другу хвилю кризи

Федерація роботодавців прогнозує продовження економічної кризи найбижчої осені, і назвала її штучною.

Восени цього року Україна відчує другу хвилю кризи. Така думка сьогодні під час прес-конференції висловив голова Федерації роботодавців України (ФРУ) Дмитро Олійник.

За його словами, це буде штучно створена владою друга хвиля кризи.

"Зараз ситуація - на грані. ПДВ бізнесу досі не відшкодували. Працедавцям нічим платити зарплату. Якщо ситуацію не змінити сьогодні ж - восени буде друга хвиля кризи, і вона буде штучна. Ми звертаємося до влади із цього приводу, але нічого не міняється. Якщо не відреагувати зараз - тоді боротиметься набагато складніше. Друга хвиля накриє бізнес і бюджет. Вибиратися з цього буде складніше, чим раніше", - сказав Олійник.

В той же час, як повідомлялося, Олійник спрогнозував зупинку підприємств та збільшення кількості безробітних восени через невідшкодування ПДВ.

"Це означає, що підприємства будуть продовжувати обезкровлювати, у підприємств будуть забирати обігові кошти, але наше чітке розуміння – межа щодо можливості підприємств за рахунок своїх обігових коштів виживати вже перейдена...З вересня ми будемо мати за системою накопичення безліч підприємств, які будуть зупинятися", - наголосив Олійник.

Читайте також:

У США схвалили реформу, що допоможе уникнути повторення фінансової кризи

Україна стане найбільшим позичальником МВФ

Українська промисловість за півроку зросла на 12%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: