Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Воєнний стан не вплине на стабільність виплат зарплат, пенсій та допомог – Розенко

Остаточне рішення про запровадження воєнного стану має ухвалити Верховна Рада.

Можливе запровадження воєнного стану в Україні, остаточне рішення щодо якого має ухвалити Верховна Рада в понеділок, 26 листопада, після 16:00, не вплине на стабільність виплат зарплат, пенсій, соціальних допомог.

Про це запевнив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Зважаючи на стабільну і прогнозовану фінансово-економічну ситуацію в країні, всі соціальні платежі, допомоги, пенсії, зарплати та інші виплати будуть здійснюватися вчасно, в повному обсязі і без жодних обмежень. Уряд не допустить жодних збоїв у системі соціальних виплат нашим співгромадянам. Прошу зупинитися усіх "всьопропальщиків" у поширенні зради, дезінформації та кремлівських фейків", - написав Розенко у Facebook.

Щоби припинити будь-які спекуляції на цій чутливій темі, пару слів щодо впливу можливого запровадження воєнного стану на...

Опубліковано Павлом Розенком Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Тим часом на українському міжбанку протягом понеділка трохи здорожчали долар США та євро. Проте стрімкого обвалу гривні на тлі новини про можливе запровадження воєнного стану не відбулося. В НБУ заявили, що готові вийти на міжбанк задля підтримки стабільності нацвалюти. Великих черг біля обмінників та валютних кас у банках не спостерігається.

ВідеоЗаборона виборів, мітингів та змін Конституції: що означає для України введення воєнного стану

Введення воєнного стану означає: заборону змінювати конституцію, проводити вибори, мітинги та акції протесту. Дозволятиметься обмежувати вільне пересування, забирати для потреб оборони приміщення чи транспорт та залучити людей для потрібної роботи. Серед можливих обмежень: комендантська година, перевірка документів, обмеження в'їзду та виїзду за кордон, контроль ЗМІ та засобів зв'язку. Призовникам та військовозобов'язаним можуть заборонити переїжджати без дозволу військкоматів.

Заборона виборів, мітингів та змін Конституції: що означає для України введення воєнного стану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції