Вперше за рік у США скоротився рівень безробіття

Статистичні дані про зменшення кількості безробітних у США позитивно вплинули на фондові ринки.

Вперше за останні 15 місяців у Сполучених Штатах трохи знизився рівень безробіття. За даними на липень, кількість безробітних становить 9,4% економічно активного населення. Місяць тому їх було на 2% більше.

Білий дім вважає опубліковані в п'ятницю нові дані про рівень безробіття в США черговим свідоцтвом того, що американська економіка близька до виходу з рецесії. В той же час у Вашингтоні зазначають, що про стійке зростання на ринку праці говорити поки що рано.

Роботу в липні втратили значно менше людей, ніж очікували аналітики. У своїх прогнозах експерти обіцяли в липні загальний показник незайнятості населення більш ніж 9,5%.

Дані про зменшення безробіття вже позитивно вплинули на американський ринок акцій. На торгах 7 серпня індекс Dow Jones зріс на 1,04% до 9 352,77 пункту, індексу Standard & Poor's 500 піднявся на 1,15% до 1 008,54 пункту, індекс Nasdaq Composite – на 1,50% до 2 002,72 пункту.

Впродовж всього тижня Уолл-Стріт намагався передбачити статистику зайнятості в економіці США без урахування сільськогосподарського сектора, сподіваючись побачити скорочення безробіття в липні. Показники перевершили очікування аналітиків і виявилися кращими за дані за червень.

Читайте також:

У США припинилось падіння економіки

Дефіцит бюджету США сягнув 1,8 трлн доларів

В США міста-банкрути зноситимуть бульдозерами

В Америці найвищий рівень безробіття за 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: