"Впевнений, що буде". Зеленський анонсував отримання 500 млн траншу від ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України обговорив фінансову допомогу з віцепрезидентом Євросоюзу.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що Україна готова виконати умови для отримання від Євросоюзу допомоги в розмірі 500 мільйонів євро.

Про це він розповів у ексклюзивному інтерв'ю журналісту "Радіо Свобода" для "Сніданку з 1+1".

У Брюсселі президент України Володимир Зеленський провів зустріч з віцепрезидентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом. У розмові з ним обговорили надання Україні 500 млн євро макрофінансової допомоги.

"Говорили про гроші. Впевнений, що буде (прим. транш)... Однак, не хочу бути тією людиною, яка завжди щось обіцяє ' не виконує. Давайте так, отримаємо гроші, скажемо – "отримали". Ми готові до цих умов (прим. Євросоюзу), готові приймати ці закони та поправки, які вони вимагають", – зазначив Зеленський. 

Нагадаємо, після зустрічі з Володимиром Зеленським у Брюсселі 4 червня, віцепрезидент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс висловив упевненість у збереженні солідарності щодо України в майбутньому складі Європейської Комісії та Європейської Ради.

ВідеоУ "Сніданку" показали ексклюзивне інтерв'ю Зеленського в унікальному форматі

Ексклюзивно у "Сніданку" інтерв’ю із Володимиром Зеленським прямісінько з Брюсселю. Замість кави - ранкова пробіжка та перші враження від офіційного візиту до столиці ЄС та відповіді на питання, що турбують українців. Інтерв'ю журналісту "Радіо Свобода" для "Сніданку".

У "Сніданку" показали ексклюзивне інтерв'ю Зеленського в унікальному форматі

Залиште свій коментар

Вибір редакції