ВР не пустила в Україну гречку і масло з нульовим митом

В уряді заявили, що прийняття законопроекту необхідно для недопущення стрімкого підвищення цін на окремі види зернових культур і соціально значущі продовольчі товари.

Верховна рада України відмовилася встановити 0% ставку мита на деякі найменування продуктів, зокрема, масло, гречку і картоплю.

За ухвалення відповідного проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України", внесений Кабінетом міністрів, проголосували лише 183 народних депутати з 423, зареєстрованих в сесійній залі.

Уряд вказав, що прийняття законопроекту ґрунтується на необхідності забезпечення продовольчої безпеки України та недопущення стрімкого підвищення цін на окремі види зернових культур і соціально значущі продовольчі товари.

Проектом Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" передбачалося до 1 червня 2011 року зменшення імпортного мита на молоко та вершки у порошку, гранулах чи інших твердих видах; масло вершкове; картоплю; жито та гречку до 0%.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів вирішив боротися із зростанням цін шляхом запровадження граничних 15-20-відсоткових надбавок практично на всі популярні продукти харчування, а також товари для дітей.

Читайте також:

Уряд пообіцяв українцям м'яса і молока

Уряд обмежить торговельні надбавки на продукти

Через дефіцит м’яса Україна збільшить його імпорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: