ВР пропонують підвищити виплати при народженні першої дитини до 25 тисяч

За народження другої дитини пропонується виплачувати - 50 тисяч гривень, третього і наступних - по 100 тисяч гривень.

Нардеп від БЮТ, міністр праці і соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський пропонує парламенту встановити виплати при народженні першої дитини 25 тис. гривень, другої - 50 тис. гривень, третьої та наступних - по 100 тис. гривень.

У проекті закону № 7001 "Про внесення змін до закону Про державний бюджет на 2010 рік” (відносно забезпечення соціальних гарантій громадян), зареєстрований в Раді 19 липня пропонується встановити, що допомога по нагляду за дитиною до 3-х років надається в розмірі, який дорівнює різниці між прожитковим мінімумом для працездатних і середньомісячним сукупним доходом сім'ї з розрахунку на 1 людину за попередні 6 місяців, але не менше 130 гривень.

Також проектом передбачено доручення Кабінету міністрів забезпечити в 2010 встановлення розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду єдиної тарифної сітки на рівні не нижче за розмір мінімальної заробітної плати.

Примітно, що підвищення виплат при народженні 1 дитини до 25 тис. гривень, 2 дитина - до 50 тис., 3 і наступних - до 100 тис. гривень було однією з передвиборних обіцянок чинного президента Віктора Януковича.

Ще 10 березня чотири депутати від БЮТ внесли на розгляд парламенту аналогічний законопроект № 6167. Проте на шостій сесії 14 квітня Рада відмовилася включити його до порядку денного, внаслідок чого він був відхилений.

Відмітимо також, що, згідно з регламентом, Рада може розглядати законопроекти, аналогічні тим, які були відхилені, не раніше ніж на наступній сесії. 7-а сесія Ради почнеться 7 вересня.

Нагадаємо, що 1 квітня Янукович заявив, що Закон про підвищення соціальних стандартів почне виконуватися після ухвалення закону про державний бюджет на 2010 рік.

Читайте також:

До закону про допомогу при народженні дитини внесено зміни

В Україні підвищено виплати при народженні дитини

Росіян зобов'яжуть народжувати двох і більше дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: