ВРХ ввозитимуть із Нідерландів

Україна дозволила ввозити велику рогату худобу з Нідерландів і заборонила робити це з території Республіки Вірменія.

Корови, ВРХ (Фото: k43.pbase.com)
Розпорядженням Головного державного інспектора ветмедицини України від 30 серпня 2007 р. дозволяється ввезення з Нідерландів до України племінної ВРХ (Фото: k43.pbase.com)
Україна дозволила ввезення великої рогатої худоби з Нідерландів. Про це повідомила прес-служба Державного департаменту ветеринарної медицини України.

Як говориться в повідомленні, враховуючи результати аудиту системи контролю здоров`я тварин, зокрема, щодо губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби, в Королівстві Нідерланди, проведеного Державною службою ветеринарної медицини України, розпорядженням Головного державного інспектора ветмедицини України від 30 серпня 2007 р. дозволяється ввезення з Нідерландів до України племінної ВРХ за умови здійснення інспекції господарств-постачальників племінної ВРХ і відбору тварин для експорту в Україну представниками Державної служби ветеринарної медицини України.

Крім того, дозволене ввезення до України з території Нідерландів молока і молочних продуктів; генетичного матеріалу ВРХ (сперми і ембріонів); шкур і шкірсировини, одержаних від ВРХ; желатину і колагену, одержаних зі шкур ВРХ.

Ввезення до України з території Нідерландів інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, повинне здійснюватися відповідно з ветеринарними вимогами щодо імпорту в Україну об`єктів державного ветеринарно-санітарного контролю і нагляду.

А от ввезення свиней із Вірменії було заборонено. Згідно з офіційним повідомленням Міжнародного епізоотичного бюро, на території Республіки Вірменія зареєстроване захворювання домашніх свиней на африканську чуму, у зв`язку з чим розпорядженням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України забороняється з 30 серпня 2007 р. ввезення до України з Вірменії свиней, сировини і продукції з них.

За інформацією Державного департаменту ветеринарної медицини, на сьогоднішній день в Україні здійснено ряд заходів для недопущення занесення і розповсюдження африканської чуми.

Зокрема, проведено обстеження всього є свинопоголів’я у спеціалізованих господарствах; посилено державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд за реалізацією сировини і продукції тваринного походження на організованих ринках; проводиться широка роз`яснювальна робота серед населення, а також приймається ряд заходів, зокрема, проводяться щеплення свиней проти чуми з метою профілактики цієї хвороби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: