Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Все більше українців йдуть у "кредитне рабство"

Перед новорічними святами кількість кредитів буде зростати

Жителі України все частіше беруть кредити. Тільки у листопаді кредитний портфель вітчизняних банків збільшився майже на 1,5%.  Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

На думку фахівців, число позик зростатиме і надалі. Напередодні новорічних свят українці братимуть кредити на подарунки та подорожі.

"Сьогодні кредитна ставка у банках може досягати  35-40% на рік. У середньому вона складає 33% для населення. І зниження ставок поки що не передбачається", - йдеться у сюжеті.

Нагадаємо, Національний банк України опублікував Стратегію макропруденційної політики, де описаний план дій НБУ для забезпечення фінансової стабільності.

В документі закладена основа для запровадження системної макропруденційної політики в Україні, яка необхідна для запобігання накопиченню й реалізації системних ризиків у фінансовому секторі, а також для підвищення його стійкості до кризових явищ.

ВідеоКурс валют, українські кредити та безпечні феєрверки – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27,91 грн, а євро 31,43 грн. Українці стали брати більше кредитів. В уряді прописали новий технічний регламент для імпортерів та виробників салютів та феєрверків.

Курс валют, українські кредити та безпечні феєрверки – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції