Всесвітній банк бідкається, що з Україною "дуже важко"

Основний кредитний заклад Світового банку - Міжнародний банк реконструкції і розвитку вважає ринок України дуже важким, а уряд незацікавленим в прозорій співпраці.

Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) сумнівається в готовності України працювати за світовими стандартами і вважає ринок України "дуже важким".

Про це повідомив представник МБРР Олег Кудрашов, який взяв участь в III Міжнародному інвестиційному самміті, що проходив в Донецьку в кінці вересня.

"Якщо ми бачимо, що уряд не зацікавлений, щоб зробити це чесно і прозоро, ми просто не ризикуємо своєю репутацією. Я поки не можу сказати про зауваження по конкретних проектах, але для нас ринок України - дуже важкий", - визнав він.

За його словами, і на місцях, і в уряді я поки непомітно бажання відкинути всі розбіжності вбік і сказати: "якщо у нас є, скажімо, дорожній проект, то давайте зробимо концесію, відкриту для всіх".

"Одні думають, що приватна участь в інфраструктурі, в транспорті - це щось нікому не потрібне. Інші не допускають думки про те, що можна брати плату за проїзд по дорогах, побудованих в рамках державно-приватного партнерства", - зазначив він.

При цьому банкір зауважив, що МБРР працює тільки за умови прозорих і відкритих тендерів.

"Якщо ми починаємо працювати, то супроводжуємо проект повністю - з прозорими відкритими тендерами, без закулісних переговорів, де все заздалегідь розписано між "потрібними" людьми", - додав Кудашов.

Читайте також:

Європа знову відмовила Україні у грошах для оплати газу

В Україні стало менше грошей

Українські банки стали менш прозорими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: