Вторинне житло в Києві подешевшало на 25%

Ціни на первинному ринку житла в Києві зменшилися на 18,3%.

Середня ціна пропозиції 1 кв. м на ринку первинної житлової нерухомості Києва в доларах США з 1 січня по 1 лютого 2009 року зменшилася на 18,3%, на вторинну нерухомість - на 25,5%.

"Низька купівельна здатність, стрімке зміцнення іноземної валюти, велика кількість пропозицій на ринку житла - все це провокувало падіння цін на квадратні метри", - повідомив начальник відділу продажу квартир ТОВ "Траєкторія" (Київ) Олександра Оніщук.

За її словами, найбільш значне зниження ціни пропозиції 1 кв. м на первинному ринку столичного житла спостерігалося в Дарницькому (26%), Оболонському (21,9%), Печерському (20,75%) і Голосіївському (20%) районах. Разом з тим на ринку вторинного житла столиці найбільш значне зниження середньої ціни пропозиції 1 кв. м було зафіксовано в Дарницькому (33,3%), Солом’янському (29,5%) і Деснянському (28,6%) районах Києва.

Онищук також відзначила, що вартість пропозиції житла в Києві інтенсивно знижувалася з 12 по 23 січня, тоді як на останньому тижні місяця падіння цін припинилося. За оцінками експертів ринку, поступка продавців при укладенні реальних оборудок продажу житла на сьогоднішній день сягає 50%.

Читайте також:

Ціни на житло впали до рівня 2005 року

Вартість квартир у Києві опустилася нижче 2000 дол./кв.м

В Україні купівля-продаж квартир скоротилась на 18%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: