"XXI Століття" звільняє людей і шукає покупців

Компанія столичного бізнесмена Льва Парцхаладзе на третину скорочує працівників та веде переговори щодо продажу компанії.

Рада директорів компанії "XXI Століття" ініціювала скорочення адміністративних та інших витрат, включаючи 30% скорочення персоналу, і робить додаткові заходи щодо подальшого скорочення операційних витрат з метою поліпшення ліквідності.

Відповідне рішення було ухвалене 29 жовтня, повідомляє прес-служба компанії.

Рада директорів також прийняла і оголосила переглянуту бізнес-стратегію, згідно з якою компанія фокусується на основних бізнес-сегментах - торговій і офісній нерухомості, а також житлі преміум-класу.

Сьогодні також стало відомо, що Лев Парцхаладзе веде переговори про продаж компанії "XXI Століття".

Інформацію про можливу зміну власника підтвердили відразу два учасники будівельного ринку. На покупку девелопера вже є, щонайменше, три претенденти, серед яких і українські інвесткомпанії. Проте остаточні домовленості доки не досягнуті.

Компанія "XXI Століття" є українським девелопером, який працює на ринку нерухомості з 1999 року. Компанія розвиває і управляє проектами в Україні в торговій (мережа ТРЦ "Квадрат"), офісній, готельній, логістичній і житловій нерухомості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: