Перейти до змісту
"Я прихильник монетизації всіх пільг": Гетманцев розповів, чи буде влада відмовлятися від субсидій

"Я прихильник монетизації всіх пільг": Гетманцев розповів, чи буде влада відмовлятися від субсидій

За його словами, кількість сімей, які отримують субсидії, збільшилася.

Народний депутат від "Слуги народу", голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що буде з субсидіями.

Про це він розповів і інтерв'ю ТСН.ua.

На запитання, чи буде влада йти на відмову від субсидій, Гетманцев відповів: "Хто взагалі сказав, що субсидії будуть переглядати, зменшувати чи відмовлятися від них? Порівнюючи вересень минулого року з теперішнім, кількість сімей, які отримують субсидії, збільшилася з 2,274 млн до 2,947 млн. Те, що зменшуються видатки в бюджеті, це математика. Збільшується мінімальна заробітна плата, відповідно і зменшуються видатки. Тобто, це питання формул, а не того, що ухвалено якесь політичне рішення".

Голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики також додав, що є прихильником монетизації субсидій  і наразі в Україні як раз відбувається реформування цієї системи. "Можна сказати, що в Україні на сьогодні це вже відбувається. Я абсолютний прихильник монетизації всіх пільг", - зазначив Данило Гетманцев.

Повний текст інтерв'ю з головою комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим читайте на сайті ТСН.ua за посиланням

Нагадаємо, раніше у Міністерстві фінансів повідомили, що понад 5 мільйонів українських сімей отримають субсидію наступного року. На це в проєкті держбюджету закладається 36 мільярдів гривень. У відомстві зазначили, що допомогу мають отримати ті, кому вона найпотрібніша. А витрати на субсидії та кількість субсидіантів при цьому зменшуються через зростання мінімальної зарплати. Для порівняння, у бюджеті на 2020 рік на субсидії закладалося понад 40 мільярдів гривень. 

Відео У Міністерстві фінансів заявили про попередню перевірку всіх, хто хоче отримати субсидії

Перевірять кожного: у Міністерстві фінансів анонсують, що вже з нового року усі, хто претендуватиме на бодай якусь допомогу від держави, проходитимуть попередню перевірку. Простіше кажучи - це аналіз різних баз та реєстрів, аби з'ясувати, чи не обдурює людина державу і чи справді потребує допомоги. Нині таку верифікацію теж проводять, але вже після призначення виплат. І якщо виявляють порушника, то він має повернути назад отриману суму державної допомоги.     

У Міністерстві фінансів заявили про попередню перевірку всіх, хто хоче отримати субсидії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин