Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я розберуся": Зеленський вийшов до шахтарів, які вимагали на Банковій погасити борги

"Я розберуся": Зеленський вийшов до шахтарів, які вимагали на Банковій погасити борги

Заленський закликав шахтарів їхати до своїх рідних.

Президент Володимир Зеленський 24 червня вийшов до гірників державних вугільних підприємств Львівської області, які на Банковій вимагали погашення боргів із зарплати.

Про це повідомив народний депутат від "Слуги Народу" Юрій Камельчук, на чиєму виборчому округу (124-му) розташована ПАТ Шахта "Надія".

Гірники поскаржились, що "Центренерго" не погашає борги перед шахтою. За словами протестувальників, майже 800 співробітників недоотримали вже загалом 58 млн грн. Своєю чергою, глава держави запевнив, що за кілька днів цю проблему буде вирішено.

"Ми все зробимо. Дайте мені, будь ласка, кілька днів. Я зараз розберусь з "Центренерго", чому вони не виплачують гроші. Їдьте додому, до своїх сімей. Я розберуся", - сказав Зеленський.

Зазначимо, що офіційно "особливий режим роботи" глави держави у зв'язку із зараженням коронавірусом його дружини завершиться лише у п'ятницю, 26 червня.

Дякую Володимир Зеленський за виявлену повагу і увагу до гірників шахти "Надія" з м.Соснівки, Львівської області мого рідного округу №124. Наші прохання були почуті. Сподіваємося на швидке вирішення питання заборгованості "Центренерго" перед усіма підприємствами вугільної промисловості. Керівник ФДМУ Dmitry Sennychenko приділіть увагу налагодженню ефективного менеджменту на даному державному підприємстві.

Опубликовано Юрием Камельчуком Среда, 24 июня 2020 г.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський закликав представників уряду відвідати шахтарські містечка, щоб краще зрозуміти потреби регіонів. Президент вважає, що до підготовки цих поїздок можна також залучити представників великих енергетичних компаній, таких як ДТЕК. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції