Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк дав доручення збільшити зарплати військовим у зоні АТО

Завдяки підвищенню грошового утримання суттєво збільшилася кількість професійних контрактників

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення Міністерству фінансів України, Міністерству внутрішніх справ України та іншим профільним відомствам розглянути питання збільшення зарплат військовим, які перебувають у зоні АТО.

Про це він повідомив у програмі "10 хвилин з прем'єр-міністром".

За його словами, основна ціль підвищення грошового утримання - створення професійної армії, яка повинна відповідати найвищим стандартам НАТО.

"Завдяки підвищенню грошового утримання суттєво збільшилася кількість професійних контрактників. У середньому до 200 контрактників щодня ми отримуємо до лав Збройних Сил України. Вже зараз кількість контрактної професійної армії в Україні становить близько 140 тисяч громадян", - зазначив Яценюк.

Відео Кабмін підвищить зарплати контрактникам ЗСУ

Раніше повідомлялося, що у 2016 році деяким військовослужбовцям грошову винагороду збільшать утричі, порівняно до теперішньої. Так, солдат-контрактник, який служить лише перший рік, отримуватиме уже не 2,3 тис. грн, а 7 тис. гривень. Командир відділення матиме ставку 8 тис. грн, а командир взводу – 9,5 тисяч. Зарплата командира роти становитиме 11 тис. грн, а комбат отримуватиме 13 тис. гривень. Командр бригади отримуватиме 16 тис. грн. на місяць. За участь в АТО планують преміювати окремо.

 
10 хвилин із Прем'єр-міністром. Питання та відповіді

"10 хвилин". Питання та відповіді

Опубліковано Арсенієм Яценюком 31 січня 2016 р.

Відео В Україні в рази зросла кількість охочих йти на службу в армію за контрактом

Залиште свій коментар

Вибір редакції