Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк доручив "оздоровити" Укрнафту для погашення її боргу

Це питання має бути опрацьовано невідкладно.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив опрацювати питання фінансово-економічного оздоровлення ПАТ "Укрнафта" в частині погашення існуючої дебіторської заборгованості та забезпечення проведення розрахунків з бюджетом.

Про це йдеться у дорученні Яценюка за результатами наради від 14 січня 2016 року, повідомляж Економічна правда.

"Прошу разом з керівництвом ПАТ "Укрнафта" невідкладно опрацювати питання щодо фінансово-економічного оздоровлення компанії, зокрема в частині погашення наявної дебіторської заборгованості та забезпечення проведення розрахунків з бюджетом", - йдеться у листі.

"Укрнафта"

Відповідне доручення прем'єр дав міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу, міністру фінансів Наталії Яресько, міністру юстиції Павлу Петренку, голові ДФС Роману Насірову та голові НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву.

Раніше глава компанії Марк Роллінз повідомив, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з дербюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

У серпні 2015 року "Укрнафта" підписала з ДФС угоду про реструктуризацію боргупід 36% річних. 22 жовтня керівництво та представники "Укрнафти" не прийшли на розширену колегію щодо вирішення проблем стосовно податкової заборгованості компанії.

Після цього ДФС описала майно, включаючи нерухомість, газопереробні заводи, свердловини і товарну продукцію компанії "Укрнафта" на суму 9,278 млрд гривень в рамках стягнення заборгованості за податковими зобов'язаннями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції