Яценюк доручив розширити список санкційних товарів з РФ

Ще низка товарів може потрапити під заборону. 

Українська сторона має розширити список товарів із Російської Федерації, які заборонені до ввезення в Україну.

Про це під час засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава уряду дав доручення Міністерству економічного розвитку і торгівлі збільшити перелік товарів, яких стосуватиметься ембарго.

"Я просив би Мінекономіки переглянути та розширити перелік товарів, які повинні потрапити під контрзаходи з української сторони з метою захисту ринку від економічної агресії Російської Федерації", - цитує УНІАН слова Яценюка.  

Також прем'єр додав, що українська сторона підготувала низку пропозицій для переговорів з Європейським Союзом щодо російських торгових санкцій та  реалізації двосторонніх угод в рамках ЗВТ.

"Ми очікуємо продовження консультацій, і підготували низку пропозицій, з якими ми звертаємося до наших європейських друзів, про те, як пройти цей непростий етап, коли Росія жорстко порушила двосторонні угоди між Україною і Росією. Ми сподіваємося на продуктивний діалог з європейськими партнерами про те, як ми разом будемо виходити з цієї непростої ситуації", - сказав Яценюк. 

30 грудня, Кабінет міністрів України затвердив список заборонених товарів із РФ, запропонований Міністерством економіки. До нього потрапило м'ясо та субпродукти, риба, молочні продукти, сири, чай, кава, кондитерські вироби, пиво, горілка, цигарки, дитяче харчування та інше.

"Дзеркальні" санкції були прийняті у відповідь на обмежувальні заходи з боку РФ. Так, 21 грудня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову щодо поширення на Україну економічних заходів у відповідь на антиросійські санкціїВони діють починаючи із 1 січня 2016 року. Йдеться зокрема про митні збори і продуктове ембарго. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: