Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк наказав не платити з бюджету за спожиту електроенергію в окупованому Донбасі

Саме світло в зоні АТО поки не вимикатимуть.

Під час сьогоднішнього засідання Кабміну прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив профільним відомствам не платити із держбюджету за спожиту на окупованій частині Донбасу електроенергію.

Своє рішення він пояснив тим, що Київ не буде платити за світло, яке споживають бойовики, а лише за те, яке споживають українські мирні громадяни. Тож оплату за електроенергію, яка виробляється в зоні АТО, відновлять лише у разі, якщо ця електроенергія постачатиметься українським громадянам, а не терористам. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Прем'єр доручив Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробити чіткий алгоритм розподілу коштів.

"Я вимагаю від НКРЕКП та Міненерговугілля невідкладно встановити чіткий алгоритм: сплачується лише за ту електроенергію, яка постачається на території, контрольовані українською владою", - наголосив Яценюк.

Прем'єр також доручив оприлюднити загальні дані про обсяг коштів, витрачених Україною на постачання електроенергії та природного газу в зону АТО. За словами Яценюка, Мінфін під час доопрацювання закону про держбюджет має передбачити кошти для компенсації "Нафтогазу" та "Енергоринку" за неоплачені постачання до зони АТО.

Тим часом стало відомо, що в цьому році тарифи на газ підвищать майже вчетверо, а на тепло – у півтора разу.

ВідеоКабмін призупиняє оплату за електроенергію на підконтрольній бойовикам території

Залиште свій коментар

Вибір редакції