Яценюк оголосив конкурси на керівників скандальних державних компаній

Він нагадав, що уряд повністю змінив систему оплати праці на цих посадах.

19 лютого почнеться 30-денний період прийому заявок на посади керівників компаній "Укрспирт" та "Укрпошта", заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Як повідомляє Українська правда, він звернувся до всіх фахових менеджерів країни з закликом взяти участь у цьому конкурсі і нагадав, що уряд повністю змінив систему оплати праці на таких посадах.

"Тепер вона залежить від фінансових результатів і економічної ефективності керівників таких державних компаній. Відповідно до новоприйнятого закону керівництво державних компаній буде повністю позбавлено від політичних впливів і політичних тисків і буде нести відповідальність перед державою за результати своєї діяльності і за економічну ефективність", – наголосив Яценюк.

Прем'єр доручив Міністерству економіки другим етапом підготувати конкурсні умови на початок процедури призначення ще двох державних компаній "Укрхімтрансаміак" і "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії".

"Це перший пакет, де будуть призначені не політичні особи або політично заангажовані особи від тих чи інших політичних сил чи партій, а де будуть призначені на прозорому і чесному конкурсі незалежним номінаційним комітетом сім керівників одних з найбільших державних підприємств країни", – запевнив він.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада України не змогла відправити уряд у відставку. "За" проголосувало 194 народних депутати. При цьому роботу Кабміну за 2015 рік визнали незадовільною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: