Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк пояснив, чому заарештовані 1,5 мільярда доларів "сім'ї" Януковича не перерахували до бюджету

Гроші перебувають на рахунках в "Ощадбанку".

Віктор Янукович _3
Getty Images
Позбавлений звання екс-президента України Віктор Янукович
На сьогодні на рахунках в державному "Ощадбанку" "заморожені" 1,5 млрд доларів США "сім'ї" Януковича. Передати їх до держбюджету не можуть, бо Верховна Рада повинна ухвалити відповідний закон.

Про це сьогодні, 19 лютого, під час години запитань до уряду в парламенті заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

"Реальне джерело, за рахунок якого ми можемо збільшити соціальні стандарти та профінансувати армію, розпочати фінансування програм щодо зайнятості населення – це 1,5 мільярда доларів, які заарештовані, містяться в "Ощадбанку", але щодо яких протягом двох років немає судового рішення про конфіскацію. Я прошу органи прокуратури і всю українську правоохоронну систему довести цю справу до кінця, конфіскувати активи. Ми одразу їх зарахуємо до держбюджету країни. І прошу в парламенту підтримки прийняття окремого закону, щоб спростити органам прокуратури виконання їхніх функцій щодо конфіскації цих коштів", – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, в червні 2014-го Служба фінансового моніторингу України і фінансова розвідка України виявили 42 компанії-нерезиденти, близькі до позбавленого звання екс-президента Януковича, і заблокували на рахунках 19 таких компаній 1,5 млрд доларів. Значна частина грошей через офшори спрямовувалася на купівлю облігацій внутрішньої державної позики України.

Тим часом під Києвом розграбували розкішний будинок Януковича.

Залиште свій коментар

Вибір редакції