Яценюк пояснив, коли українцям можна не платити за тепло

Якщо температура в оселі сягає 12 градусів, то ви не повинні сплачувати рахунки за тепло.

Українці мають право не платити за теплоенергію, коли температура у домівках не перевищує 12 градусів за Цельсієм.

Про це у "10 хвилинах з прем'єр-міністром" заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. 

"У випадку, якщо у вашій квартирі температура нижча 18 градусів, повідомте про це або у теплокомуненерго, з яким у вас є договір, або у ваш ЖЕК, або до ОСББ і запросіть комісію, щоб вона склала відповідний акт. При цьому обов'язково запитайте номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок. Протягом 72 годин така комісія має обов'язково прибути і зафіксувати таку температуру", - розповів процедуру Яценюк.

Якщо комісія не прибула протягом цих 72 годин, то мешканець має право власноруч скласти відповідний акт і підтвердити його двома підписами сусідів.

А якщо температура у вашій оселі становить 12 градусів, то ви взагалі не повинні сплачувати по рахунку, - про це запевнив Яценюк. Але потрібно зробити документ про це і передати до підприємства теплокомуненергетики, що забезпечує вас теплом. Після цього підприємство зобов'язане здійснити перерахунок тарифу.

Прем'єр наголосив, що за кожен градус нижчої температури рахунок за комуналку має бути зменшений на 5%.

Нагадаємо, що за самовільне відключення від теплопостачання та гарячої води українців хочуть штрафувати.

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає накладення штрафів на українців, котрі самовільно будуть від'єднуватися/відключатися від теплових мереж/внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, а також від гарячої води. 

Сьогодні говоримо про тепло у оселях, про те, як пройти зиму, чи вистачить нам газу та вугілля, і як перерахувати вартість житлово-комунальних послуг у тому випадку, якщо батарея була холодна.

Posted by Арсеній Яценюк on Sunday, January 10, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: