Яценюк пояснив, що для України означає падіння цін на нафту

Дата публікації
Перегляди
7901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Яценюк пояснив, що для України означає падіння цін на нафту

Яценюк задоволений падінням цін на нафту. / Фото: УНІАН

На думку прем'єра, це дуже позитивна тенденція.

Падіння цін на нафту, яке відбувається в останні місяці на світових ринках, є позитивним для України. Таку думку висловив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Позитивом є те, що ціна на нафту brent становить $ 43 (за барель – ред.)... Для України падіння цін на нафту є позитивом", – сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві в середу.

За словами прем'єра, якщо така цінова кон'юнктура на нафту буде зберігатися, то це дасть можливість Україні купувати дешевше природний газ, а також призведе до падіння цін на мінеральні добрива.

Яценюк зазначив, що цінова кон'юнктура на світовому ринку основних видів аграрної продукції залишається досить стабільною. "Це означає, що до кінця поточного року ми повинні додатково отримати у вигляді валютної виручки близько $ 4 млрд", – сказав глава уряду.

Водночас він зазначив, що падіння цін на нафту потягнуло донизу курс російської національної валюти, що викликало дуже серйозні проблеми з фінансовою стабільністю і на інших суміжних ринках.

Раніше повідомлялося, що український ринок нарешті відреагував на затяжне падіння цін на нафту – на найбільших вітчизняних АЗС всі марки бензину здешевшали на 50-60 копійок.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Обвал глобального ринку
Дата публікації
Перегляди
7901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація