Яценюк розповів, скільки кредитів Україна планує отримати у 2016 році

Уряд розраховує на співпрацю з МВФ.

Уряд України у наступному році очікує 10 млрд доларів загального обсягу фінансової допомоги від Заходу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

При цьому голова уряду зазначив, що Україна продовжить співпрацювати з Міжнародним валютним фондом.

"Програма Міжнародного валютного фонду - це програма дуже чітких і поетапних реформ в країні. МВФ є основним кредитором України. Окрім того, якщо немає програми з Міжнародним валютним фондом, то немає ні (допомоги) Світового банку, ні Європейського інвестиційного банку, ні Європейського банку реконструкції і розвитку, ні макрофінансової підтримки Європейського Союзу, ні 1 мільярда доларів гарантій Уряду Сполучених Штатів Америки", - сказав Яценюк.

Голова уряду зазначив, що після підписання і оприлюднення закону України про державний бюджет на 2016 рік, партнери з МВФ і західні партнери проаналізують даний закон на відповідність домовленостям із меморандуму з МВФ.

"Далі ми будемо проводити перемовини як з МВФ, так і з західними партнерами щодо подальшого отримання фінансової підтримки", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, раніше Яценюк анонсував непрості переговори із МВФ щодо ухваленого держбюджету-2016.

Про ключові показники держбюджету-2016 читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоПарламент на тижні ухвалив державний бюджет на наступний рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: