Яценюк розповів, скільки кредитів Україна планує отримати у 2016 році

Уряд розраховує на співпрацю з МВФ.

Уряд України у наступному році очікує 10 млрд доларів загального обсягу фінансової допомоги від Заходу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

При цьому голова уряду зазначив, що Україна продовжить співпрацювати з Міжнародним валютним фондом.

"Програма Міжнародного валютного фонду - це програма дуже чітких і поетапних реформ в країні. МВФ є основним кредитором України. Окрім того, якщо немає програми з Міжнародним валютним фондом, то немає ні (допомоги) Світового банку, ні Європейського інвестиційного банку, ні Європейського банку реконструкції і розвитку, ні макрофінансової підтримки Європейського Союзу, ні 1 мільярда доларів гарантій Уряду Сполучених Штатів Америки", - сказав Яценюк.

Голова уряду зазначив, що після підписання і оприлюднення закону України про державний бюджет на 2016 рік, партнери з МВФ і західні партнери проаналізують даний закон на відповідність домовленостям із меморандуму з МВФ.

"Далі ми будемо проводити перемовини як з МВФ, так і з західними партнерами щодо подальшого отримання фінансової підтримки", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, раніше Яценюк анонсував непрості переговори із МВФ щодо ухваленого держбюджету-2016.

Про ключові показники держбюджету-2016 читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Парламент на тижні ухвалив державний бюджет на наступний рік

Ухвалював зі скрипом, цілу ніч - аж до 4 ранку. І сперечатись - було про що. Бо зміна частини податків і акцизних зборів може суттєво вдарити по гаманцях більшості українців. З іншого боку, без реформ далі ніяк. І МВФ попередив абсолютно чітко: не буде бюджету до нового року - не буде фінансової підтримки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: