Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як далі працюватиме ПриватБанк. Онлайн-трансляція брифінгу заступника глави НБУ

Початок трансляції о 14:00.

Перший заступник голови НБУ Яків Смолій та глава правління ПриватБанку Олександр Дубілет проведуть брифінг щодо поточної роботи ПриватБанку. Початок трансляції о 14:00.

Нагадаємо, ввечері 18 грудня уряд України схвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Передбачається, що держава в особі Міністерства фінансів України стане власником 100% акцій банку. Вона гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

"ПриватБанк" очолить колишній міністр фінансів та один із топ-менеджерів банку у 1990-х роках Олександр Шлапак.  У "ПриватБанку" вже пояснили, чому погодилися на націоналізацію.

"ПриватБанк" був заснований 1992 року. Вважається лідером банківського ринку України. За даними дослідження GFK Ukraine за третій квартал 2016 року, з фінустановою співпрацюють 51,4% українців – фізосіб старше 16 років. Основним банком вважають 42,6% користувачів банківських послуг – фізосіб, що більше, ніж у наступних 23 банках разом взятих у рейтингу українських банків.

Із "Приватбанком" співпрацюють 56,1% від усіх юридичних осіб в Україні, а 33,5% вважають своїм основним банком. Водночас 69,7% фізосіб-підприємців також співпрацюють із цією фінустановою, а 62,3% вважають своїм основним банком.

"ПриватБанк" є одним з найбільш інноваційних банків світу, ідеться на сайті фінустанови. Наприклад, понад 10 років тому банк став одним із перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання в усьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільных додатків.

Міжнародна банківська група "ПриватБанк" обслуговує понад 22 млн корпоративних і роздрібних клієнтів у 10 країнах світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції