Як непотрібні речі перетворити на гроші Новини компаній

Як непотрібні речі перетворити на гроші

Розумне рішення - звернутися до ломбарду.

Практично у кожного вдома знайдеться телефон, міксер або інша техніка (і не тільки!), якою ніхто не користується. Щось було подарунком, щось - невдалою покупкою, щось просто замінили на більш нову модель. Зрозуміло, викидати працюючий гаджет або дарувати близьким нехай і якісну, але вживану річ все-таки не хочеться.

Набагато розумніше її продати. Але де знайти покупця? На спеціалізованих сайтах велика конкуренція: охочих позбутися непотрібних, але хороших речей багато, а от попит на них значно менший. Потенційні покупці обов‘язково цим скористаються, просячи знижку чи відправку за ваш рахунок.

Відмінний вихід - звернутися до ломбарду. Тут можна отримати хороші гроші за старі речі. Це швидко, вигідно та надійно. Наприклад, до ломбарду "Благо" можна принести практично все: планшет чи пароварку, самокат чи лижі, коляску, з якої вже виріс малюк, навіть шубу або спінінг. Напевно, ви і не підозрювали, що за електрогенератор, який так жодного разу і не знадобився, за дорожню валізу, що простоює без діла, або давно забутий тренажер у ломбарді можна отримати хороші гроші?

Все, що для цього потрібно, - принести річ до найближчого відділення (наприклад, у "Благо" їх понад 370 у всіх регіонах України) і дочекатися, поки фахівець озвучить оціночну вартість. Якихось 10-20 хвилин - і необхідна сума у ​​вас у кишені.

"Отримати гроші за непотрібну, але хорошу річ у ломбарді - це практично. Адже викидаючи або віддаючи такі речі, ви просто втрачаєте реальні гроші, - розповідає директор із маркетингу мережі "Благо" Віталій Соловйов. - А можливістю отримати прибуток у такий спосіб не нехтують навіть у країнах із добре розвиненою економікою. Наприклад, кожен четвертий житель США хоча б раз у житті буває в локальних пауншопах - або з метою продати, або купити".

Приносячи свої речі до ломбарду "Благо", можете бути впевнені, що вам буде запропоновано справедливу ціну, що ґрунтується на поточній ринковій вартості предмета та його стані. Та й всю суму ви отримаєте на руки відразу ж!

Безстрокова ліцензія згідно з рішенням Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 №163

Наступна публікація