Як організувати мітинг "під ключ" та звідки беруться ціни на ліки: сьогодні в програмі "Гроші"

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1.

Сьогодні, 21 листопада, о 22:00 програма журналістських розслідувань "Гроші" підготувала для телеглядачів такі теми.

Перша частина програми буде присвячена подіям минулого тижня – мітинги, які не лише блокували столицю, а й несли в собі реальну терористичну загрозу. Хто і навіщо займається організацією подібних заходів та скільки коштує проведення мітингу на 50, 500 чи 5 тисяч осіб – журналісти програми "Гроші" отримали відверті зізнання одного з організаторів. Зокрема, вони дізнались, скільки коштує мітинг "під ключ", як багато отримують його учасники, та які накладні витрати виникають під час проведення. Більше того, журналісти "Грошей" організували власний "мітинг" під час "тарифного майдану".

Другою темою випуску стане розслідування корупційних схем на митних постах, завдяки яким керівники митниць за короткий проміжок часу стають мільйонерами. "Гроші" знайшли розкішні домівки держслужбовців, їхні незадекларовані статки, а також бізнес-партнерів в офшорах.

Окрім того, журналісти проекту не оминули увагою проблему ціноутворення на ліки. Зокрема "Гроші" провели власне розслідування, та дізналися, чому комунальне підприємство "Фармація", яке контролює 98% аптек на ринку, та має контролювати ціни на необхідні для малозабезпеченого населення ліки, необґрунтовано завищує їх. Журналісти  зробили контрольну закупку ліків у приватних аптеках та тих, що входять до комунального підприємства, аби порівняти ціни. Результати перевірки вразили. 

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: