Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як у Дніпрі економічна поліція "розводить" бізнесменів. Журналісти знайшли хабарників в УБЕЗі

Як у Дніпрі економічна поліція "розводить" бізнесменів. Журналісти знайшли хабарників в УБЕЗі

Представників правоохоронного органу заскочили на вимозі грошей.

У Дніпрі журналісти "Грошей" виявили серед правоохоронців тих, хто "тероризує" місцевих бізнесменів, вимагаючи хабарі за можливість здійснювати діяльність.

Як стверджується в сюжеті передачі, представники Управління боротьби з економічною злочинністю, яке має "полювати" на хабарників, самі збирають товсті конверти.

До журналістів звернулися співробітники однієї з компаній - "Євро Агро Дистриб'юшн". Це підприємство вже не один рік працює в агробізнесі й має зареєстровані представництва в Польщі та Австралії. Співробітники компанії кажуть, що за весь час роботи звикли до претензій з боку правоохоронців. За їхніми словами, проти директора Іллі Фітя порушили справу, його звинувачують у фіктивному підприємництві. Уже два роки здійснюється шантаж.

У компанії відповідали чіткою звітністю. Та нещодавно дирекції дали зрозуміти: щоб працювати - треба платити.

"Правоохоронці кажуть: якщо ти будеш з одним великим обігом протягом року-двох, на тебе вже буде оголошене полювання, як на найбільш затятого злочинця, навіть якщо в тебе найбільш чесний бізнес", - розповів Фітьо.

Із УБЕЗу з компанією зв'язався Роман Генадійович Рогожин. Коли представники керівництва таки прийшли до обласного управління, він прояснив ситуацію: потрібно заплатити 10 тисяч доларів, після чого в правоохоронців питань до їхнього підприємства вже не буде.

Однак у компанії вирішили не давати хабар. Журналісти ж влаштували "сюрприз" оперативнику УБЕЗу й прийшли замість директора, представившись співробітниками підприємства. Цікаво, що зустріч була призначена біля самого УБЕЗу. Правоохоронцям привезли сувенірні 9 тисяч доларів, однак отримати вони їх хотіли лише від директора.

Тим часом у поліції зазначили, що не встигнуть допомогти до наступного ранку, до якого була відкладена передача грошей: на підготовку потрібно щонайменше кілька днів. Подати заяву про вимагання хабара директору теж виявилося непросто у бюрократичних тенетах.

Відео Як дніпровські УБЕЗівці "розводять" місцевих бізнесменів на гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції