Якість пального на АЗС контролюватимуть пересувні лабораторії

Пересувні лабораторії перевірятимуть якість пального на українських автозаправочних станціях.

Якість пального на заправних станціях України починаючи з літа 2011 року перевірятимуть 12 пересувних лабораторій, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Ми прийняли рішення і купуємо 12 пересувних лабораторій, в яких ми будемо проводити аналіз якості бензину. Рішення вже прийнято, я думаю, що це буде вже влітку", - запевнив Бойко.

Міністр підкреслив, що питання незадовільної якості пального стосується в основному дрібних мереж АЗС. У випадку реалізації неякісної продукції, заправочні станції буде викрито з допомогою спеціальних "кольорових маркерів".

"Вводимо таке поняття, як "кольоровий маркер", який ми будемо застосовувати для того, щоб викрити ці дрібні мережі",- наголосив Бойко.

Нагадаємо, що Комітеті захисту споживачів нафтопродуктів після перевірок якості палива на автозаправних станціях заявив, що на автозаправках України все частіше продають не якісне пальне, а фальсифікат, який не відповідає ніяким стандартам.

Найчастіше грішать неякісним бензином дрібні поодинокі заправки, на яких інколи продають навіть побічний продукт коксохімічного виробництва, таку собі "бодягу" із вугілля.

Читайте також:

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

Третина бензину в Україні є фальсифікатом

Літр бензину коштує вже 10 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: