Янукович: бюджет Азарова підвищить зарплати і пенсії

Віктор Янукович виконав свою обіцянку і підвищив пенсії та заробітні плати українцям.

У проекті державного бюджету на 2010 рік передбачені кошти на підвищення зарплат і пенсій, заявив президент Віктор Янукович.

"Я обіцяв підвищення пенсій і заробітних плат - ми включили це в бюджет. Це буде. Все інше - треба трошки буде затягнути пояса, трошки потерпіти. Почала рости вже економіка, і вона буде поступово рости. Ми наведемо порядок й в економіці, і в житті... і все буде в порядку", - сказав він у суботу, 24 квітня.

При цьому президент додав, що поліпшення буде "не відразу, а поступово".

Зазначимо, Микола Азаров заявив, що, на сьогоднішній день в Україні триває криза, і суттєвого поліпшення життя українці можуть очікувати протягом 10 років.

"Ситуація в країні важка. Доходи не покривають поки ще і половини необхідних витрат. І тому ми змушені зараз економити, наводити порядок, вживати заходів щодо пожвавлення економіки", - сказав Азаров.

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року в Харкові Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду між Україною і РФ з питань перебування Чорноморського флоту на території України, яким передбачене базування російської військової бази в Севастополі до 2042 року.

В обмін на цю угоду Україна добилася зниження ціни на російський газ на 30%, але не більше ніж на 100 дол. за тисячу кубометрів.

Читайте також:

Азаров розповів, коли в Україні закінчиться криза

Тігіпко розповів, коли закінчиться криза

Україна попросила в МВФ ще 12 мільярдів доларів

Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: