Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Україна та Китай домовилися про інвестиційні проекти на суму 4 млрд дол. Янукович впевнений, що стосунки двох країн будуть тільки розвиватися.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна і Китай домовилися про інвестиційні проекти обсягом близько 4 млрд. доларів.

Про це Янукович заявив за результатами підписання низки українсько-китайських документів у політичній та економічній сферах, що відбулося в рамках його візиту до КНР.

За словами Януковича, було практично розпочато реалізацію масштабної інвестиційної програми між двома країнами.

"Ті угоди, які сьогодні підписані, вони за попередніми підрахунками складають не менше 4 млрд. дол. Це дуже важливо для нашої країни. І перспектива розвитку стратегічних стосунків між Україною і Китаєм залежить лише від питання невеличкого часу", - переконаний президент.

У зв'язку з чим Янукович також зазначив про важливість досягнутих домовленостей з головою КНР Ху Цзіньтао про початок опрацювання нової державної стратегічної угоди, яка "відкриє фактично новий період у стосунках між Україною і Китаєм".

За результатами зустрічі планується підписання низки двосторонніх міждержавних документів.

Нагадамо, з 1 по 5 вересня президент Віктор Янукович здійснить державний візит до Китаю та Гонконгу. Візит відбувається на запрошення голови КНР Ху Цзіньтао.

Читайте також:

Янукович тет-а-тет зустрівся із главою КНР

Україна попросить у Китаю 8 млрд доларів у кредит

Що Янукович робитиме у Китаї (програма візиту)

Янукович розпочав візит до Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: