Янукович доручив Азарову допрацювати Податковий кодекс

Президент відзначив, що  новий Кодекс має бути "не для податківців, а для промисловців і людей", і висловив готовність "бути поруч" з урядом.

Президент Віктор Янукович заявив, що Податковий кодекс вимагає доопрацювання, та доручив уряду Миколи Азарова врахувати зауваження підприємців.

Про це він заявив, відкриваючи розширене засідання уряду в середу, 23 червня.

"Податковий кодекс має бути не для податківців, а для промисловців і людей. Вважаю, що податковий кодекс в сьогоднішньому вигляді не є збалансованим, і вимагає доопрацювання", - наголосив Янукович.

"На сьогодні він не має достатньої підтримки в парламенті, тому треба над ним працювати, разом з бюджетним кодексом, наскільки можливо збалансувати ці два найважливіших документи для життя країни і після цього виносити", - зазначив він.

"Скільки для цього буде потрібно часу, ми побачимо. Треба робити швидко, узгоджувати з громадськими організаціями, проводити громадські слухання, звертатись до підприємців і після цього його приймати", - сказав він.

Президент послався на практику інших країн, говорячи про неможливість збалансування цих двох документів одразу. "Потім життя покаже, які ми будемо робити оправки, зміни. Це обов'язково буде, незалежно від того як би ми його якісно не підготували", - сказав він.

Янукович звернувся до присутніх міністрів, представників коаліції, депутатів спільно попрацювати "Готовий з вами буди поруч", - додав він.

Як повідомлялося, з новим кодексом, податківці матимуть право приходити в приватне житло підприємців і здійснювати там перевірки, а також зобов'яжуть усіх суб'єктів підприємницької діяльності придбати касовий апарат.

Читайте також:

Янукович проведе громадські слухання щодо Податкового кодексу

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Казну поповнять на мільярд за рахунок оподаткування депозитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: