Янукович доручив закупити до Аграрного фонду 4,5 млн тон зернових

Президент дав доручення розпочати підготовку до осінньо-польових робіт, в тому числі передбачити механізми здешевлення вартості паливно-мастильних матеріалів та інше.

Президент України Віктор Янукович заявляє про необхідність формування продовольчого резерву, а також регіональних резервів для забезпечення продовольчої безпеки країни. Він доручив закупити до Аграрного фонду 4-4,5 млн тон зернових.

Про це президент заявив під час зустрічі з міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком.

Янукович також дав доручення розпочати підготовку до осінньо-польових робіт, в тому числі передбачити механізми здешевлення вартості паливно-мастильних матеріалів, забезпечення селян добривами, засобами захисту рослин та кредитними ресурсами.

Окремо президент доручив прискорити розробку програми розвитку молочного та м'ясного твариництва.

За даними Присяжнюка травневий прогноз врожаю зернових на рівні 46 млн т був зменшений на 3,5 млн т через складні погодно-кліматичні умови. З урахуванням уточненого прогнозу, визначено, що загальний обсяг експорту зернових в 2010-2011 маркетинговому році становитиме 16 млн т.

Заслухавши доповідь про хід та графік виконання аграрних реформ, Янукович наголосив на особистій відповідальності міністра за реалізацію реформ в аграрному секторі та гармонізацію українських стандартів в АПК з нормативами ЄС.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів випустить облігацій внутрішньої державної позики на 5 млрд гривень для закупки зерна до Аграрного фонду в розмірі 4-4,5 млн тон зерна проти 2 млн тонн у 2009 році.

Нагадаємо, експорт зерна з України в поточному маркетинговому році (МР, липень 2010 - червень 2011) може скласти близько 16 млн тон

Читайте також:

Українські хлібопекарі почнуть випускати хліб з неякісного зерна

Уряд випустить облігації на 5 млрд гривень для закупівлі зернових

Україна має намір експортувати більше 16 мільйонів тон зерна

ВідеоЯнукович доручив закупити до Аграрного фонду 4,5 млн тон зернових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: