Янукович дозволив електронну реєстрацію підприємців

Віктор Янукович підписав закон, яким встановлений порядок проведення в Україні електронної державної реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Президент Віктор Янукович підписав закон, ухвалений парламентом 19 жовтня поточного року, яким встановлений порядок проведення в Україні електронної державної реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Як повідомляється, державний реєстратор на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці здійснює облік отриманого ним від заявника електронного документу і направляє заявникові підтвердження факту отримання електронного документу, проводить необхідні реєстраційні дії у випадках, передбачених цим законом, і направляє заявникові відповідний документ у вигляді електронного документа і на паперовому носієві.

У разі наявності підстави для відмови у проведенні державної реєстрації заявникові направляється відповідне повідомлення в електронній формі.

Спеціально уповноважений орган з питань держреєстрації розробляє і розміщує на своєму офіційному веб-сайті усю необхідну інформацію щодо електронного формату вихідних документів, а також програм формування і подачі документів, необхідних суб'єктові підприємницької діяльності для проведення електронної реєстрації, і забезпечує безкоштовний доступ до них.

Як повідомляється, закон вводиться в дію через 9 місяців з дня його публікації.

Водночас, Янукович підписав закон, прийнятий парламентом 21 жовтня поточного року, про підготовку і реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна".

У законі визначається уповноважений орган, яким є регіональний центр з інвестицій і розвитку (державна бюджетна установа, яка відноситься до сфери управління центрального органу виконавчої влади у сфері інвестиційної діяльності).

Разом він, цей орган, організовує надання суб'єктові інвестиційної діяльності послуг, пов'язаних з підготовкою і реалізацією інвестиційного проекту за принципом "єдиного вікна".

Регламентація надання послуг здійснюватиметься шляхом розробки уповноваженим органом при узгодженні з суб'єктом інвестиційної діяльності оперативного плану дій з підготовки інвестпроекту до реалізації.

Читайте також:

Підприємці пообіцяли Азарову 16 листопада "аншлаг" перед Радою

Заради Податкового кодексу депутати працюватимуть ночами

Підприємці повстали проти Податкового кодексу Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: