Янукович дозволив судити за ігровий бізнес

Відтак, за ведення ігрового бізнес законом передбачається застосування фінансових санкцій за рішенням суду.

Президент Віктор Янукович підписав закон "щодо удосконалення законодавства про заборону ігрового бізнесу в Україні", яким передбачається збільшення штрафів за ведення ігрового бізнесу.

Зокрема, ним вносяться зміни до закону "Про заборону ігрового бізнесу в Україні", повідомляє його прес-служба.

Даний закон парламент ухвалив 22 грудня 2010 року.

Зміни передбачають застосування фінансових санкцій за рішенням суду, ухваленого за позовом органів міліції та/або органів ДПА.

Кримінальний кодекс доповнено статтею 2032 - заняття діяльністю, заборона на яку встановлений Законом "Про заборону ігрового бізнесу в Україні", якою встановлено, що заняття ігровим бізнесом карається штрафом у розмірі від 10 до 50 тис. неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Як повідомлялося раніше, проект закону "Про азартні ігри", представлений фахівцями Мінфіну, наділяє державу ексклюзивним правом організовувати і проводити азартні ігри.

Інші учасники ринку зможуть отримати можливість працювати з дозволу держструктур: Мінфіну і ще не створеного державного підприємства - Національного організатора азартних ігор, яке отримає виняткову прерогативу управляти гральним бізнесом у країні.

Читайте також:

Влада дозволить собі проводити азартні ігри

Бродський пропонує конфісковувати приміщення підпільних казино

Ігроманія лікується препаратами від алкоголізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: