Янукович хоче добувати в Казахстані нафту і газ

Президент, окрім того, заявив про бажання України стати партнером Казахстану і Росії в створенні спільного підприємства по виробництву ядерного палива.

Президент України Віктор Янукович нагадав президентові Казахстану Нурсултану Назарбаеву про бажання української сторони брати участь в розробці родовищ нафти і газу на території Казахстану.

"Україна дуже зацікавлена в розвідці і розробці родовищ нафти і газу. Ми б, звичайно, хотіли, щоб ви такі умови для нас створили, і ми на сучасних тендерних умовах готові ці питання вирішувати, і зацікавлені в розвитку стосунків", - сказав він на зустрічі з президентом Казахстану у вівторок в Києві.

Президент також заявив, що Україна має намір стати партнером Казахстану і Росії в створенні спільного підприємства по виробництву ядерного палива.

На його думку, зараз настає вдалий момент для істотного просування двосторонніх стосунків.

Янукович вважає за доцільне відновлення ряду спільних з Казахстаном досліджень в космічній сфері і бачить для цього певні можливості.

Раніше Янукович заявив, що Україна зацікавлена в створенні спільних українсько-казахських підприємств по виробництву літаків.

Зустріч проходить в розширеному складі за участю представників урядів України і Казахстана.

Читайте також:

Назарбаєв прибув до України

В Україну прибуває президент Казахстану

Назарбаєв відвідає Київ 14 вересня

ВідеоЯнукович хоче добувати в Казахстані нафту і газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: