Янукович хоче ліквідувати "прожитковий мінімум"

Янукович виступив за скасування прожиткового мінімуму в Україні. Президент пропонує замінити його соціальними виплатами.

Президент Вiктор Янукович заявляє про необхiднiсть скасування в бюджетi поняття гарантованого прожиткового мiнiмуму. Таку пропозицію глава країни аргументує наявнiстю в Основному законi статтi, яка регламентує виплату державою соцiальної допомоги.

Янукович впевнений, що гарантований розмiр прожиткового мiнiмуму - це ганебне явище українського бюджету.

При цьому він нагадав, що стаття ст. 46 Конституцiї передбачає забезпечення виплати державою соцiальної допомоги на рiвнi, не нижчому за прожитковий мiнiмум.

Також Президент запевнив, що 2011 року буде збiльшено соцiальнi виплати. Для цього, за його словами, необхідно знайти ресурсну базу для фiнансового забезпечення соцiальних програм.

Зокрема, глава держави заявив про те, що додаткове фiнансування можна залучити за рахунок розширення перелiку об'єктiв для приватизацiї, реалiзацiї енергетичної стратегiї для України, прискорення процесiв дерегуляцiї, ведення ринку земель, лiквiдацiї посередницьких фiрм при наданнi адмiнiстративних послуг у держструктурах, перегляду роботи податкової та митної служб.

Читайте також:

З 2011 року виплати при народженні дитини зростуть

Прожитковий мінімум недосяжний для 12 мільйонів українців

Понад 12 мільйонів українців живуть за межею бідності


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: