Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович-молодший оскаржуватиме в міжнародних судах визнання його банку неплатоспроможним

Українські суди скарги Януковича не задовольнили.

Олександр Янукович, син екс-президента-втікача Віктора Януковича, буде судитися в міжнародних судах проти Нацбанку України, який три роки тому визнав "Всеукраїнський банк розвитку" неплатоспроможним.

Сьогодні, 15 листопада, Печерський районний суд Києва не задовольнив позовні вимоги Януковича-молодшого до НБУ щодо відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн.

"Це технічне судове рішення є передбачуваним, але при цьому за необхідне для ініціювання міжнародних судових процесів за фактом незаконної експропріації банку "ВБР", - зазначили в прес-службі Олександра Януковича.

Там також нагадали, що "рішення керівництва НБУ від 27.11.2014 р. про визнання неплатоспроможним ПАТ "ВБР" було ухвалене на підставі накладених Радою Європейського Союзу в 2014 році санкцій на акціонера банку О. Януковича. Пізніше Суд Європейського Союзу визнав накладення таких санкцій неправомірним і в своєму рішенні підтвердив, що українською владою не було надано жодних доказів протизаконних дій О. Януковича".

Нагадаємо, НБУ визнав "ВБР" неплатоспроможним 27 листопада 2014-го. Регулятор тоді пояснив, що так вчинив "з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку". У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив законність цього рішення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції