Янукович наказав Азарову якнайшвидше домовитись про вільну торгівлю з Європою

Азарову також доручено розрахувати наслідки для економіки України в результаті запровадження зони вільної торгівлі та членства в СОТ.

Президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову активізувати переговорний процес щодо укладення угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Насамперед глава держави доручив врегулювати питання щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Зокрема, Янукович доручив покласти координацію переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі на першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва.

Азарову також доручено розрахувати наслідки для економіки України в результаті запровадження зони вільної торгівлі та членства в СОТ.

Також президент доручив членам уряду підготувати можливі поступки української сторони з питань, пов'язаних із:

- взаємним доступом на сільськогосподарські ринки України та ЄС з обґрунтуванням можливих втрат та вигод для основних галузей вітчизняного агропромислового комплексу;
- співробітництвом в енергетичній сфері;
- вирішенням питання доступу до ринку транспортних послуг ЄС із розрахунками витрат, необхідних для адаптації українського законодавства до норм ЄС у цій сфері, а також визначенням необхідних перехідних періодів;
- створення зони вільної торгівлі в частині лібералізації торгівлі автомобілями із наданням відповідних фінансових розрахунків.

Як відомо, Єврокомісія обіцяє, що угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС буде підписана вже у 2011 році.

Читайте також:

Кучма: зона вільної торгівлі з ЄС "роздягне" Україну

Європа пообіцяла зону вільної торгівлі з Україною вже у 2011 році

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: