Янукович не планує об'єднання України з іншими країнами через ГТС

Президент заявив, що Україна поки що не має наміру об'єднуватися з будь-якими іншими країнами задля модернізації української газотранспортної системи.

Президент Віктор Янукович вважає передчасним говорити про форми об'єднання України з будь-якими іншими країнами в рамках модернізації української газотранспортної системи.

"У нас поки є намір на питання модернізації газотранспортної системи. Вони необхідні, перш за все, нам, самій Україні. Ми зобов'язані модернізувати газотранспортну систему для того, щоб підвищити її надійність і, звичайно, отримати можливість збільшення обсягів прокачування газу", - сказав глава держави.

Разом з тим президент нагадав про те, що у четвер, 17 червня, технічні можливості української ГТС дозволяють прокачувати близько 125 млрд куб. м газу.

Янукович також повідомив, що в тому разі, якщо споживач заявить більшу кількість прокачування газу через українську ГТС, а постачальник - це Росія і країни Азії - дасть згоду поставляти більше, то Україна як транзитна держава повинна мати можливості прокачати стільки газу, скільки необхідно.

"А яка форма буде обрана - зараз про це ще важко говорити", - наголосив глава держави.

Крім того, за словами президента, Україна зацікавлена об'єднати і постачальників газу, і споживачів у модернізації української ГТС.

Читайте також:

Азаров вже торгується з росіянами за українську трубу

Україна запропонує Росії альтернативу "Південному потоку"

"Газпром" максимально заповнить газопровід в обхід України

Російські екологи проти будівництва газогону в обхід України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: