Янукович не платив іноземним консультантам за економічну програму

Авторство економічної програми президента Януковича належить робочим групам українських та іноземнмих експертів, а консультантам Адміністрація Президента за роботу не платила.

Послуги консультантів, які працювали над економічною програмою президента Віктора Януковича, оплачувалися агентствами.

Про це заявила перший заступник глави адміністрації Ірина Акімова в ефірі одного з українських телеканалів."Усіх іноземних консультантів, якими ми користувалися, нам надавало USAID, це американське агентство, і агентство ООН. Всі послуги цих консультантів оплачувалися тими агентствами, які їх поставляли", - повідомила вона.

На питання, чи допомагали "багаті українські підприємці" в розробці програми, Акімова заявила, що вони "взяли участь через, насамперед, фонди, які створили".

"Вони (фонди) допомагали нам у пошуку експертів і російських, і німецьких, і канадських...", - уточнила заступник глави адміністрації.

Коментуючи заяву віце-прем'єра Сергія Тігіпка про участь консалтингової фірми McKinsey & Company у формуванні програми реформ для нової української влади, Акімова сказала: "Давайте тут розрізняти проблему авторства, і проблему отримання консультацій і якихось інших консультаційних послуг".

"Чим ця програма відрізняється від інших. Її не писала вузька група експертів... Ця програма писалася в робочих групах. У цих робочих групах працювали і американці, і українські експерти, ми залучали німецьких експертів для консультацій ... Авторство в робочих групах", - уточнила вона.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович прикривається штучними соціальними грошима

Наступного тижня МВФ відновить переговори з Україною про кредит

МВФ розкритикував реформи Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: