Янукович обговорив з главою "Газпрому" газове питання

Янукович розуміє проблеми Росії, але ціну на газ треба знижувати. Та формула, яка застосовується в Європі, для України абсолютно не підходить.

Президент Віктор Янукович обговорив з главою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером і міністром України з питань палива і енергетики Юрієм Бойком актуальні питання співпраці.

"Потрібно знаходити паритетні рішення і на їх основі будувати наші взаємовідносини", - заявив глава держави.

Янукович відмітив, що високо цінує демонстроване керівництвом "Газпрому" розуміння ситуації, в якій знаходиться Україна. Також, за словами президента, українська сторона розуміє проблеми Росії.

Глава української держави у черговий раз підкреслив: підписана в 2009 році газова угода "є некоректною по відношенню до України".

"Звичайно, викликає питання і базова ціна, і сама формула. Та формула, яка застосовується в Європі, для України абсолютно не підходить", - підкреслив президент.

Янукович відмітив, що, безперечно, ціна на газ для нашої держави, в порівнянні з країнами Європи, має бути значно нижчою - враховуючи, зокрема, меншу відстань між Україною і Росією і підписані минулого року харківські угоди.

"Я б хотів, щоб ми з вами сьогодні як старі партнери обговорили цю тему", - сказав Янукович.

Зі свого боку голова правління "Газпрому" відмітив актуальність сьогоднішньої зустрічі, адже, за його словами, зараз вже зрозуміла поточна динаміка газового ринку в Європі, країнах СНД, самій Росії.

"Сьогодні я готовий з вами обговорити ті тенденції, які складаються на ринку, чинники, що впливають на нього, а також усі питання нашої перспективної співпраці в газовій сфері", - сказав Міллер.

Нагадаємо, що перший раунд переговорів з питання газових контрактів відбувся наприкінці квітня. Під час зустрічі сторони обговорили питання стратегічного партнерства та взаємовигідних двосторонніх відносин у газовій сфері.

Читайте також:

Україна купуватиме російський газ за рекордними цінами

Бойко розповів, коли з Росією будуть підписані компромісні газові контракти

Перший раунд газових переговорів завершився нічим

Опалення в Україні подорожчає в 3 рази

ВідеоЯнукович обговорив з главою "Газпрому" газове питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: