Янукович обіцяє не продавати ГТС

Голова Адміністрації президента заявив, що гарант Конституції завжди був прихильником державного управляння українською трубою.

Президент Віктор Янукович виступає за збереження газотранспортної системи в державній власності України.

Про це заявив голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

З його слів, саме таку позицію відстоював Янукович у переговорах з Росією про перегляд газових угод.

"Президент України послідовно відстоює позицію, що газотранспортна система України має бути державною, тому будь-які переговори на базі того, що право власності Україна втрачає на будь-який об'єкт, вони були початково приречені ", - сказав Льовочкін.

При цьому він підкреслив, що таку саму позицію Янукович відстоює і відносно перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

"Точно так само це торкається питання Чорноморського флоту, оскільки тут ключове слово - це "оренда". Оренда української військової бази російським Чорноморським флотом", - сказав Льовочкін.

Водночас він висловив упевненість у тім, що досягнуті 21 квітня в Харкові домовленості між Україною й Росією є оптимальними для обох сторін.

Льовочкін також спрогнозував, що Верховна рада ратифікує українсько-російську угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

Нагадаємо, раніше  прем'єр-міністр Микола Азаров висловив впевненість, що не вдасться продати українську газо-транспортну трубу, бо її ніхто не купить.

"Скільки було лементу і шуму, що ми нібито хочемо продати трубу. Так, ми готові продати трубу, але нікому вона не потрібна. Абсолютно", - заявив він.

Читайте також:

Азаров готовий продати українську ГТС

Україна заради дешевого газу відмовиться від співпраці з американцями

У Німеччині запевняють, що обхідні труби Росії не загрожують Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: