Янукович: перебоїв з постачанням газу до Європи не буде

Голова держави запевнив, що "те, від чого страждала Європа, - це дуже прикрі випадки, які минули вже в небуття".

Президент України Віктор Янукович гарантував європейським споживачам безперебійне постачання російського газу. Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом Угорщини Палом Шміттом.

"Все, що відбувалося останні 5 років у газових відносинах між Україною і Росією, від чого страждала Європа, - це дуже прикрі випадки, які минули вже в небуття. Такого більше ніколи не буде", - наголосив Янукович.

"Україна... стала в цьому році членом Енергетичного європейського співтовариства. За цей час короткий ми відновили стосунки з Росією на рівні стратегічних, і сьогодні у нас немає ніяких розбіжностей стосовно постачання і транспортування російського газу у Європу", - запевнив угорського колегу у стабільності відносин із Російською Федерацією Янукович.

Янукович також додав, що Україна на випадок виникнення непередбачуваних обставин має на кордоні з ЄС у сховищах близько 25 млрд куб. м газу. "Українська ГТС знаходиться в стабільному і надійному технічному стані. Крім того, у сховищах на кордоні з Європою знаходиться близько 25 млрд куб. м газу, який є тим ресурсом і резервом, який у будь-який час буде прокачуватися в необхідних обсягах на територію ЄС", - наголосив Янукович. 

Читайте також:

Нафтогін Одеса-Броди завантажать на 100%

Росія зобов’язалась не урізати транзит газу через Україну

Держдума РФ: Росія втратила довіру до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: