Янукович: питання про реприватизацію "ArcelorMittal Кривий Ріг" не стоїть

президент зазначив, що питання не дійде до суду і "ніякого питання не буде стояти про реприватизацію або про зрив угоди про приватизацію".

Питання про реприватизацію ВАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" не стоїть на порядку денному.

Про це заявив президент Віктор Янукович на зустрічі з політичними і науковими колами Франції в п'ятницю в Парижі.

"На мій погляд, воно (питання ситуації з ArcelorMittal) далі не буде розвиватися. У всякому разі, я вчора про це сказав президентові Ніколя Саркозі, що, швидше за все, це питання не дійде до суду і ніякого питання не буде стояти про реприватизацію або про зрив угоди про приватизацію цього заводу", - сказав Янукович.

Як повідомлялося, представники ВАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" підозрюють, що підприємство хочуть повернути у державну власність.

У разі негативного рішення Господарського суду Києва у суперечці підприємства із Генпрокуратурою, справа може перейти в міжнародні судові інстанції, зазначають вони.

Раніше Генпрокуратура в інтересах держави в особі Кабінету міністрів звернулася до Господарського суду Києва із позовом про визнання недійсними внесених у 2009 році Фондом держмайна змін до договору купівлі-продажу 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь".

Госпсуд Києва 26 липня порушив провадження у цій справі і призначив його до розгляду 15 вересня, проте повноважні представники Генпрокуратури та одного з відповідачів не з'явилися, в результаті чого суд переніс засідання на 1 жовтня.

Фонд держмайна і власники "ArcelorMittal Кривий Ріг" 14 травня 2009 року підписали зміни до договору купівлі-продажу підприємства, згідно з якими виконання низки інвестзобов'язань відкладено на період фінансово-економічної кризи.

Згідно із внесеними змінами, власники підприємства мають право відкласти внесення інвестицій у технічне переобладнання заводу і капіталовкладень, що стосуються приросту потужностей.

Читайте також:

Міттал погрожує подати на Україну до міжнародного суду

"Криворіжсталь" можуть вдруге повернути в державну власність

Митниця звинуватила "АрселорМіттал Кривий ріг" в контрабанді вугілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: