Янукович побіцяв запровадити прозорість продажу землі

Глава держави висловився за доцільність проведення громадських слухань з питань земельної реформи.

Президент Віктор Янукович має намір найближчим часом ініціювати земельну реформу у країні.

Про це він заявив у вівторок, 19 жовтня, виступаючи на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ в Рівному.

"Я буду ініціювати найближчим часом земельну реформу, яка має встановити прозорість продажу землі, справедливі ціни", - сказав президент.

Він підкреслив, що механізм ціноутворення на землю має бути ринковим.

Глава держави також висловився за доцільність проведення громадських слухань з питань земельної реформи, висловивши надію, що відповідна ініціатива також почне реалізовуватися вже найближчим часом.

Звертаючись до місцевої влади, Янукович наголосив на важливості організації в регіонах системи допомоги інвесторам, при якій вони могли б швидко проходити процедури реєстрації, купувати землю під будівництво та отримувати на відповідних ділянках всі необхідні комунікації.

"Ми з вами свідомо, крок за кроком, мусимо рухатися вперед, шляхом модернізації нашої країни", - сказав президент, особливо відзначивши в цьому контексті важливість ефективної боротьби з корупцією.

На переконання глави держави, мова йде про "купку чиновників, яка створила систему, що сьогодні принижує нашу країну і не дає їй розвиватися".

"З цим треба покінчити і на місцях, і в центрі", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, раніше президент заявляв, що розраховує на ухвалення до кінця поточного року пакету законів, які врегулюють питання землекористування.

Як повідомлялося, МінАП пропонує створити новий державний орган - Фонд оптимізації сільськогосподарського землекористування.

Нагадаємо, раніше Янукович повідомив, що вже підготовлений пакет законів щодо регулювання ринку землі і він розраховує, що наприкінці 2010 року або на початку 2011 року вони будуть прийняті.

Читайте також:

Янукович: закони про скасування мораторію на продаж землі готові

Україна продасть землю Катару

Уряд готує держрегулятора для продажу землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: