Янукович пообіцяв, що зарплати будуть рости швидше, ніж ціни

Президент гарантував економічний зріст у 2012-2013 роках, та відзначив, що влада буде системно підходити до рішення щодо підвищення зарплат і пенсій.

Президент Віктор Янукович заявив, що у 2012 та 2013 роках темпи зростання національної економіки збільшаться, а заробітні плати та пенсії будуть стабільно зростати. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам провідних українських ЗМІ.

"Впевнено кажу вам сьогодні: в 2012 році ріст економіки буде ще вищим. У 2013 - ще кращим. Я вам даю гарантію", - заявив президент.

За його словами, якщо економіка буде рости, відповідно зростатиме і доходна частина бюджету.

"Ми визначимо пріоритети, будемо системно підходити до рішення щодо підвищення зарплат, пенсій. Це вже буде стабільно. Принаймні ріст заробітних плат та пенсій буде вищим за ріст цін", - сказав Янукович.

За словами президента, відповідно до змін до Держбюджету-2011 на друге півріччя, 14 млрд гривень підуть на розвиток регіонів, збільшення зарплат та пенсій, добудову об'єктів соціальної інфраструктури. Тобто йдеться про те, чого люди чекали роками, наголосив Янукович.

"Це конкретний результат дій влади. Це конкретний результат того, що ми все-таки запустили механізм росту економіки", - підкреслив президент.

Читайте також:

Янукович: російський газ має коштувати менше 200 доларів

Янукович заявив, що в Україні неможлива російська модель влади

Янукович пообіцяв, що не дасть опозиції завадити євроінтеграції

ВідеоЯнукович пообіцяв, що зарплати будуть рости швидше, ніж ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: